top
ljubuški portal

Dobro došli na arhivske stranice LJ::portala  # 1.veljače 2009 - 21.veljače 2014 #

Nedjelja, 24 Studeni 2013 14:13

izvidjac obranaU odličnoj rukometnoj predstavi rukometaši Izviđača večeras su više nego uvjerljivo porazili momčad Sloge iz Doboja. U svakom poluvremenu po sedam golova prednosti, rezultiralo je u konačnici visokom pobjedom „Skauta“ od četrnaest golova razlike.

Rukometaši Izviđača dobro otvaraju utakmicu tako da je već u 5. minuti bilo 5:1. Nakon početnog šoka gosti su se malo pribrali i uspijevaju, donekle, parirati razigranom domaćinu i držati zaostatak od 3-4 gola do zadnjih desetak minuta prvog dijela. Završnicu prvog poluvremena „Skauti“ su odigrali furiozno, prave seriju 7:3 i završavaju prvi dio vodstvom 19:12. Drugi dio bolje otvara Sloga i sa tri uzastopna pogotka spušta prednost Izviđača na četiri gola. Izviđač uzvraća i u 41. minuti ponovno je „plus sedam“ na njihovoj strani. Sljedeći 7-8 minuta igralo se gol za gol, ali nakon toga uslijedio je pravi „potop“ gostiju. „Skauti“ od 48. minute uz egzibicionu igru, serijom 10:2, stižu do pobjede i konačnih 36:22.

Do visoke pobjede Izviđač je došao na krilima, krilnih igrača, Miličevića, Ereša i Jarka koji su postigli ukupno 20 pogodaka. Posebice je bio raspoložen Ivan Miličević koji je jedanaest puta savladao gostujuće vratare. Važna karika u visokoj pobjedi Izviđača bio je i vratar Mario Prskalo sa 17 obrana. U momčadi Sloge najučinkovitiji su bili Šarenac sa šest, te Đurđević sa pet pogodaka.

Premijer liga BiH - 11. kolo.

Ljubuški, 23.11.2013. u 19 sati.

HRK Izviđač - RK Sloga 36:22 (19:12).

Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja 400.

Suci: Nedim Arnautović i Aleksandar Jović (Tuzla).

Nadzornik: Zahid Crnkić (Zenica).

HRK Izviđač: D. Šarac (5 obrana), Prskalo (17 obrana), Miličević 11, Ereš 6, Zeljić 4, Mandić, Bošnjak, Hrstić 2, Vidović 3, Jarak 3, Boras 4, I. Šarac 1, Pavlak 1, Kordić, Grbavac, Džolić 1.

Trener: Dario Mikulić.

RK Sloga: Dejanović (12 obrana), Bojić (4 obrane), Tršić, Bukva 3, Đurđević 5, Gavrić 2, Simić 1, Stanković 1, Ninković, Ilić 1, Šarenac 6, Bosić 3.

Trener: Aleksandar Dugić.

Isključenja: Izviđač  6 minuta, Sloga 4 minute.

Sedmerci: Izviđač 5/2, Sloga 4/2.

lj

lj

RK Izviđač

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare ljportal.com u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, ljportal.com ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.

Portal za društvenu dekontaminaciju Internet stranice sela Hardomilje hercegovina.info internet portal Mostar, Stolac, Neum i Čapljina hrvatska je stara djedovina Novosti iz Čitluka / Brotnja! Grude Online Internet stranice sela Klobuk Vaš kutak za odmor! 99,4 MHz Selo Vojnići