ljubuški portal

Dobro došli na arhivske stranice LJ::portala  # 1.veljače 2009 - 21.veljače 2014 #

Oproštaj od Regionalne lige s porazom
Petak, 27 Ožujak 2009 09:12

lok-ljub-mU posljednjem susretu Regionalne lige za rukometašice sinoć odigranom u Dvorani 2 Doma Sportova u Zagrebu rukometašice ŽRK Ljubuškog upisale su i deseti poraz u tom natjecanju, bolje od njih su bile igračice Lokomotive koje su kao "gošće" pobijedile s rezultatom 39:32.

Zbog velikog interesa za karte (sto se vidi na slikama ispod) nismo uspjeli ući u dvoranu na vrijeme, ali ipak krajnjim naporom stižemo na drugo poluvrijeme.

lok-ljub-1
lok-ljub-2

Dakako ova gužva nije bila za ovu utakmicu, već za prvu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka između rukometaša Croatia osiguranja Zagreb i njemačkog Kiela koja se igra u nedjelju (29. ožujka, 17.30 sati).

lok-ljub-3

Pred nekih stotinjak gledatelja, koliko se uspjelo sakupiti sinoć u Zagrebu, rukometašice Lokomotive pitanje pobjednika riješile su već u prvom poluvremenu, i onda s nešto pomlađenim sastavom u nastavku privode mirno utakmicu kraju.

lok-ljub-4

Dakle u 30. minuti na semaforu stoji deset razlike za Lokomotivu (23:13), tu prednost igračice lokomotive održavaju do samog kraja susreta, da bi rezultat pet minuta prije kraja bio 39:28 za "gošće", naše ipak uspijevaju postići još četiri gola i utakmicu završiti s koliko toliko povoljnih 32:39.

lok-ljub-5

Rukometašice Ljubuškog nastup u Regionalnoj ligi završavaju na posljednjem mjestu, bez osvojenog boda.

1 Budućnost T-Mobile     10      7      0      3      312:287      25      14
2 Hypo Niederösterreich    9      6      1      2      327:250      77      13
3 Podravka Vegeta        9      6      1      2      321:253      68      13
4 Krim Mercator        9      5      2      2      314:248      66      12
5 Lokomotiva Zagreb    9      2      0      7      255:281      -26      4
6 Ljubuški Lido osiguranje    10      0      0      10      207:417      -210      0

Lj::portal

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare ljportal.com u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, ljportal.com ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.

Portal za društvenu dekontaminaciju Internet stranice sela Hardomilje hercegovina.info internet portal Mostar, Stolac, Neum i Čapljina hrvatska je stara djedovina Novosti iz Čitluka / Brotnja! Grude Online Internet stranice sela Klobuk Vaš kutak za odmor! 99,4 MHz Selo Vojnići