ljubuški portal

Dobro došli na arhivske stranice LJ::portala  # 1.veljače 2009 - 21.veljače 2014 #

Rukometaši Izviđača u 18. kolu svladali Konjuh
Nedjelja, 19 Travanj 2009 12:31

izvidjac_grbPrvenstvena pauza koja je trajala više od mjesec dana, što zbog reprezentativnih obaveza, kupa, odnosno sudjelovanja protivnika u europskim natjecanjima dobro je došla našim rukometašima da se pripreme za odlučujuće utakmice u borbi za ostanak u elitnom razredu rukometne lige BiH.

U utakmici 18. kola Premijer lige rukometaši Izviđača su na svom parketu svladali Konjuh s uvjerljivih petnaest razlike.

Pred oko 500 gledatelja naši rukometaši su odlučno krenuli u osvajanje spasonosnih bodova, te u 10. minuti vode sa 6:2, a do kraja poluvremena vodstvo povećavaju. Rezultat u prvom poluvremenu bio je 15:9. Nastavak nije donio nikakvih promjena i Izviđač dolazi do vrlo važne sedme ovosezonske pobjede u Premijer ligi.

Rezultati utakmica 18.kola rukometne Premijer lige odigranog 17/18.IV.2009.:

Ljubuški: IZVIĐAČ Mi GRUPA - KONJUH 35:20 (15:9)
Sarajevo: BOSNA Sunce osiguranje - KRIVAJA 44:26 (23:14)
Doboj: SLOGA - SLOBODA 21:20 (10:7)
Goražde: GORAŽDE - BOSNA V. 32:27 (17:13)
Gradačac: GRADAČAC - BORAC 20:34 (14:15)

Slobodan je bio KOTOR VAROŠ. U zagradi se nalaze rezultati prvog poluvremena.

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare ljportal.com u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, ljportal.com ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.

Portal za društvenu dekontaminaciju Internet stranice sela Hardomilje hercegovina.info internet portal Mostar, Stolac, Neum i Čapljina hrvatska je stara djedovina Novosti iz Čitluka / Brotnja! Grude Online Internet stranice sela Klobuk Vaš kutak za odmor! 99,4 MHz Selo Vojnići